27. října 2023

Halloweenská párty

V rámci letošního Festivalu Na cestě pro vás máme skvělou novinku! Dne 2. listopadu vás zveme na nezapomenutelnou Halloweenskou párty v kostýmech. A to není vše - pokud dorazíte v kostýmu, dostanete první drink zdarma! 🎃

15. října 2023

Workshopy

Festival Na cestě letos nabízí dva workshopy. Prvním je workshop o nonverbální komunikaci, který povede Filip Teller. Druhý workshop zabývající se rytmem představí Pavel Nowak.

15. června 2023

Vyhlašujeme open call!

Festival Na cestě vyhlašuje open call pro studenty středních a vysokých škol, kteří se věnují tvůrčí činnosti. Jednotlivci i skupiny mají možnost přihlásit své projekty a podílet se na vzniku 17. ročníku festivalu.

13. června 2023

Přejeme krásné léto!

S letními prázdninami těsně za rohem se chceme na chvíli zastavit a popřát vám nezapomenutelné a odpočinkové léto. Ať už se rozhodnete strávit dovolenou na exotické pláži, objevovat nová místa či si užívat volných chvil doma, doufáme, že získáte nové zážitky a načerpáte energii.

12. března 2023

Přípravy 17. ročníku festivalu

S novým semestrem započaly také přípravy na 17. ročník Festivalu Na cestě! Podzim je dávno za námi, ale my už se nemůžeme dočkat toho dalšího. Konečně vám totiž představíme naše projekty a tváře, které za nimi stojí.